Registrácia do katalógov

Ručná registrácia do TOP slovenských a TOP českých katalógov

Linkbuilding – ručná registrácia do kvalitných katalógov. Službu ponúkame už 4 roky kvalitne, spoľahlivo našim zákazníkom. V roku 2017 ponúkame ručnú registráciu do TOP katalógov podľa najnovších meraní S-rank, MOZ rank a ALEX rank napr. zoznam.sk, azet.sk, centrum.sk, atlas.sk, zlatestranky.sk a pod. Zabezpečujeme aj služby po ukončení registrácie – doplnenie a úpravy. Odkazy na Vašu stránku, firmu, eshop sa budú náchadzať v TOP katalógoch. Počas registrácie a po ukončení posielame screenshoty.  Ručná registrácia je časovo obmedzená podľa počtu a druhu registrácie. Prečo si dať registrovať stránku, eshop u nás? Vieme a poznáme funkčné katalógy a neregistrujeme stránky, eshopy do platených katalógov, potom Vám nebudú chodiť zbytočné výzvy na úhradu. Po registrácií posielame zoznam registrovaných katalógov a pokiaľ vypadne nejaký katalóg, automaticky nahradíme druhým katalógom. 

Registrácia do katalógov:

TOP 10 SK  katalógov

TOP 10 CZ  katalógov

Budovanie a získavanie kvalitných spätných odkazov z kvalitných zahraničných blogov, magazínov, sociálnych sieti, diskusií a fór.  Všetky odkazy sú kvalitné hodnotené od Majestic SEO Links, MOZ Links, Alexa Rank , MOZ MozRank:

  1. Každý zákazník získava 50 až 100 kvalitných spätných odkazov                        ( 15 až 20 kvalitných spätných odkazov za mesiac)
  2. Pred spoluprácou pošleme vzor budovania kvalitných spätných odkazov
  3. Na spoluprácu potrebujeme url stránky, 3 x nadpis, 3 x popis, 1 x logo, 3 x foto, mail.

smer-obj-1

 

Príspevok bol vložený Registrácia. Vytvorte záložku trvalého odkazu.