PR články

Písanie a vkladanie PR článkov:

1. Článok bude originálny.

2. V článku budú maximálne 3 externé odkazy.

3. Minimálna dĺžka článku bude 1400 znakov.

4. Článok bude napísaný v Slovenčine.

5. PR článok bude vložený iba do kvalitných PR webov (podľa návštevnosti, pageranku)

Spracovanie a vkladanie PR článkov do 5 TOP SK PR webových stránok. Celková cena 7,5 EUR. 

Spracujem a vložím PR články do 5 TOP SK PR webov iba za cenu 7,5 EUR. Vkladám pr články do najlepších stránok na PR články ako napr.  news.sk. Celková cena za všetko je 7,5 EUR.  Informácie na vladislav.ru@centrum.sk.

Od 1.1.2016 ponúkam písanie pr článkov pre eshopy a weby každý mesiac, alebo 2 x do týždňa.  Napr. eshopu alebo firme budem ponúkať v článkoch postupne všetky produkty a služby na TOP SK PR weboch – všetky pr články budú jedinečné.  Píšem aj o akciových a vianočných tovaroch, výrobkoch.

Počúvam a čítam názory, že sa neoplatí písať PR články.  Určite sa oplatí písať PR články ale len do kvalitných stránok napr. news.sk a pod.  Neuznávam platiť si za PR články do 50 až 100 umelo vytvorených PR webov na ziskanie rýchleho zisku.   Firma si vytvorí 50 PR webov, kde nikdo nechodí a zákazníci platia zbytočné peniaze.  Lepšie je investovať do 5 kvalitných stránok na PR články ako do zbytočných 50 až 100 PR webov.  Pokial si niekdo myslí, že sa neoplatia PR články je vo veľkom omyle. V dnešnej modernej dobe, plnej web stránok a eshopov každá maličkosť medzi vašou konkurenciou rozhoduje. Samozrejme každý si musí rozmyslieť, kde a koľko vynaloží financie a aká bude návratnosť.

Príklad kvalitného pr webu, kde sa oplatí písať pr články.

pr články