PR články

Písanie a vkladanie PR článkov:

1. Článok bude originálny.

2. V článku budú maximálne 3 externé odkazy.

3. Minimálna dĺžka článku bude 1500 až 1800 znakov.

4. Článok bude napísaný v Slovenčine.

5. PR článok bude vložený iba do kvalitných PR webov (podľa návštevnosti, pageranku)

Spracovanie a vkladanie PR článkov do 5 SK PR webových stránok. 

Spracujeme a vložíme PR články do 5 SK PR webov. Vkladáme pr články do najlepších stránok na PR články ako napr.  news.sk. Informácie na vladislav.ru@centrum.sk.

Ponúkame písanie pr článkov pre eshopy a weby každý mesiac, alebo 2 x do týždňa.  Napr. eshopu alebo firme budeme ponúkať v článkoch postupne všetky produkty a služby na 5 SK PR weboch – všetky pr články budú jedinečné.  Píšeme aj o akciových a vianočných tovaroch, výrobkoch.

Počúvame a čítame názory, že sa neoplatí písať PR články.  Určite sa oplatí písať PR články ale len do kvalitných stránok napr. news.sk a pod.  Neuznávame platiť si za PR články do 20 až 100 umelo vytvorených PR webov na ziskanie rýchleho zisku.   Firma si vytvorí 20 PR webov, kde nikdo nechodí a zákazníci platia zbytočné peniaze.  Lepšie je investovať do 5 kvalitných stránok na PR články ako do zbytočných 20 až 100 PR webov.  Pokiaľ si niekdo myslí, že sa neoplatia PR články je vo veľkom omyle. V dnešnej modernej dobe, plnej web stránok a eshopov každá maličkosť medzi vašou konkurenciou rozhoduje. Samozrejme každý si musí rozmyslieť, kde a koľko vynaloží financie a aká bude návratnosť.

smer-obj-1