PR články

Písanie a vkladanie PR článkov:

1. Článok bude originálny.

2. V článku budú maximálne 3 externé odkazy.

3. Minimálna dĺžka článku bude 1400 znakov.

4. Článok bude napísaný v Slovenčine.

5. PR článok bude vložený iba do kvalitných PR webov (podľa návštevnosti, pageranku)

Spracovanie a vkladanie PR článkov do 5 TOP SK PR webových stránok. Celková cena 7,5 EUR. 

Spracujeme a vložíme PR články do 5 TOP SK PR webov iba za cenu 7,5 EUR. Vkladáme pr články do najlepších stránok na PR články ako napr.  news.sk. Celková cena za všetko je 7,5 EUR.  Informácie na vladislav.ru@centrum.sk.

Ponúkame písanie pr článkov pre eshopy a weby každý mesiac, alebo 2 x do týždňa.  Napr. eshopu alebo firme budeme ponúkať v článkoch postupne všetky produkty a služby na TOP SK PR weboch – všetky pr články budú jedinečné.  Píšeme aj o akciových a vianočných tovaroch, výrobkoch.

Počúvame a čítame názory, že sa neoplatí písať PR články.  Určite sa oplatí písať PR články ale len do kvalitných stránok napr. news.sk a pod.  Neuznávame platiť si za PR články do 20 až 100 umelo vytvorených PR webov na ziskanie rýchleho zisku.   Firma si vytvorí 20 PR webov, kde nikdo nechodí a zákazníci platia zbytočné peniaze.  Lepšie je investovať do 5 kvalitných stránok na PR články ako do zbytočných 20 až 100 PR webov.  Pokiaľ si niekdo myslí, že sa neoplatia PR články je vo veľkom omyle. V dnešnej modernej dobe, plnej web stránok a eshopov každá maličkosť medzi vašou konkurenciou rozhoduje. Samozrejme každý si musí rozmyslieť, kde a koľko vynaloží financie a aká bude návratnosť.

Príklad kvalitného pr webu, kde sa oplatí písať pr články.

pr články